تبلیغات
✘ چهار تا خل و چل ✘ - موسیقی و شیطان پرســــــــــــــــــــــــــتی


✘ چهار تا خل و چل ✘

وقتیــ دوستایـــ خلــ و چلــ داریـــ یعنیـــ همهــ چیـــ داریـــ ...

بسم الله ارحمن الرحیم

می خوام واستون خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی ساده این قضیه رو توضیح بدم.

تا حالا راجب شیطان پرستی و رابطه ی مستقیم اون با موسیقی شنیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله، یکی از مهم ترین راه های رواج شیطان پرستی در کشورهای اسلامی برای از بین بردن دین در زندگی آنها، جذب نوجوانان و جوانان اینگونه کشورها به موسیقی ست. ( و طبق تحقیقات گفته شده که خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی هم تا کنون اثر گذار بوده، متأســــــــــــــــفانه)
خب خیلی از شماها ممکنه به یکی از خواننده های خارجی علاقه مند باشید؛ مثل سلنا گومز، جاستین بیبر، ریحانا، مدونا، تیلور سوئیفت، هانا و...
همه این افراد که اسمشون رو آوردم تحت یک سری اهداف ساخته شدن ( مخصوصا از بین بردن دین اسلام ) و بلا استثتاء همه شون شیطان پرست یا کابالایست و یا فراماسونر و... اند و از شرکت های شیطان پرستی مثل کمپانی والت دیزنی حمایت می شن.
خیلی از اینها که ممکنه به راحتی از نمادهای شیطان پرستی استفاده کنن، ولی
... در اینجا ممکنه خیلی از شما این حرف منو تکذیب کنید و بگین نه مثلا فلان خواننده ای که من دوسش دارم شیطان پرست نیست چون از نمادهای شیطان پرستی اصـــــــــلا استفاده نمیکنه» بله من هم این حرف رو قبول دارم اما باز هم میگم اینا شیطان پرست اند ؛ میگی چرا ؟؟؟؟ الآن بهت میگم:
فرض کنید یه فردی که شیطان پرسته و مأموریت داره که شما رو هم به سمت شیطان پرستی بکشونه، به تازگی خواننده شده... این فرد نمیتونه همون اوایل بیاد فیلم ها و عکساشو با نمادها و حرکت های شیطان پرستی پخش کنه؛ اگه بخواد این کارو بکنه جوانان کشورهای هدف مثل ایران و کلی بگم جوامع اسلامی، خب میدونن که کاراش بر خلاف دین اوناست، واسه همین ازش دوری می کنن. چون هنوز بهش عادت نکردن - چون هنوز به سمتش کشیده نشدن - چون هنوز اون رو به عنوان یه الگو برای خودشون نمیدونن - چون هنوز واسشون نشده خواننده ی مورد علاقه ی من.

اینها برای اینکه به این مشکل برنخورن میان از یه راه حل دیگه استفاده میکنن؛ بر طبق این راه حل که سه مرحله داره سعی می کنن که شما به موسیقی و اون خواننده جذب بشین و از اون الگو برداری کنید:

1- جذب افراد به موسیقی با استفاده از چهره ی زیبا، اندام مناسب و پوشش جذاب ( مثل تیلور سوئیفت )
2- به انحراف کشاندن افراد و شکستن خط قرمز های آنان و همچنین تشویق آنها به استفاده از نمادهای شیطان پرستی ( مثل جاستین بیبر و سلنا گومز )
3- خط زدن دین و خدا از زندگی «بی خدایی» و بنده ی شیطان شدن و بیان واضح شیطان پرست بودن خواننده در کنسرت ها و ویدئوهای تصویری اش ( مثل کتی پری و ریحانا)

(نکته: اینها از این اعمال از خواننده های پسر برای جذب دختران و از خواننده های دختر برای جذب پسران استفاده می کنند.)

البته بیشتر نوجوانان و جوانان جوامع اسلامی تحت تأثیر خوانندگان مرحله ی 1 و 2 قرار دارن و خوانندگان مرحله ی 3 تقریبا میشه گفت بین جوانان کشورهای اسلامی نتونستن زیاد نفوذ کنن...

الان می خوام یکی از افرادی که تا حالا داشته شما رو به خودش جذب می کرده و همین جدیدنا کارای شیطان پرستیش رو شروع کرده «یعنی تازه وارد مرحله ی 2 شده» آشنا کنم: Taylor Swift 

<a href=

بله عزیزان، Taylor Swift «تیلور سوئیف» از جمله افرادی بوده که از نمادهای شیطان پرستی استفاده نمیکرده اگه برین سرچ کنید عکسهای تیلور سوئیف ممکنه به هیچ مورد مشکوکی شک نکنید؛ امــــــــــا جدیدنا یه موزیک ویدئویی ازش منتشر شده به نام  Shake It Off ممکنه شما وقتی این موزیک ویدئو رو نگاه می کنید به مورد مشکوکی برنخورین اما من خودم به شخصه 3 مورد رو توی آهگش پیدا کردم:

1- استفاده از نماد مثلت « هرم » در میانه ی چهره که یکی از شایع ترین نمادهای شیطان پرستی است و این نماد بر روی دلار امریکا نیز کشیده شد و مربوط به اهرام مصر است.


<a href=

یک دلاری امریکا:

<a href=

2- استفاده از یکی حرکات شیطان پرستی که بیشتر در سبک موسیقی به نام «متال» استفاده می شود. (اون که نشسته خودشه)

<a href=

<a href=

3- طرز ایستان خواننده و دیگر اعضا و پوشیدن لباس مشکی
«شیطان پرستی»

<a href=


4- دو تا عکس هم ازش دیدم که از عدد 13 استفاده کرده بود « یکی از مهم ترین نشانه های شیطان پرستان، عدد 13 است»


<a href=

<a href=
بازدید کنندگان گرامی، اگه می خواین بازم از این جور مطلبا بزارم، ببینید این پایین نوشته کامنت، کامنـــــــــــــــــت بزاریم لطفا...


با تشکر - فاطمه.ص

نوشته شده در شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 10:03 توسط ḞẵԎҿḿҿҺ ×کامنتــــ× |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت